Keevispaneel on tugevatest metalltraatidest kontaktkeevituse teel kokku keevitatud võrkpaneel. Paneeli ühes servas on vertikaalsed 25 mm kõrgusega lahtised otsad, muutes üleronimise raskeks nii inimestel kui loomadel. Keevispaneelid on eriti pika kasutuseaga, kõrge turvalisuse ja väikeste kulutustega piirete süsteem. 

Paneelaiad on väga laia kasutusvaldkonnaga. Sobivad kasutamiseks tehaste, ladude, sõjaväebaaside, lennuväljade, raudteede, kiirteede, maanteede, parkide, aedade, mänguväljakute, avalike hoonete, eramajade, jm. ümbritsemiseks. Keevispaneele on peamiselt 3 tüüpi pinnakattega: Tsinktraadist, kuumtsingitud ning tsingitud ja värvitud. Ostes keevispaneele mõtle alati läbi, mis eesmärki keevispaneel piire peab omama. On see eesmärk ainult turvalisuses tagamine või koos sellega ilusa välimuse andmine hoonele.

Pinnakatete erinevused:

 • Kuumtsingitud keevispaneel

  Keevispaneelid mis on toodetud mustast traadist ning seejärel kastetud kuumtsingi vanni. Sellise meetodiga on kõik paneeli traatide otsad ja keeviskohad korrektselt tsingitud. Tsingi kattekihi paksus min 275g m2.
  Väga vastupidav ja pika kasutuseaga. Sobib kasutamiseks kõikjale.
  Kõigil meie kuumtsingitud paneelidel garantii 10 aastat.

 • Tsingitud ja Värvitud keevispaneel

  Keevispaneelid mis on toodetud kuumtsingitud traadist ning seejärel kaetud pulbervärviga.
  Kõik töötlused ja painutused paneelile on tehtud ennem pulbervärviga katmist.
  Sellise tehnoloogiaga saab tagada värvitud paneeli kõige parema lõppkvaliteedi, ühtlase ja sileda lõpptoote ning tugeva pulbervärvi nakke. Väga vastupidava ja pika kasutuseaga. Sobib kasutamiseks kõikjale.
  Kõigil meie tsingitud ja värvitud paneelidel garantii 10 aastat.

 • Kuumtsingitud traadist toodetud keevispaneel

  Keevispaneelid mis on toodetud kuumtsingitud traadist.
  Traat on eelnevalt kuumtsingitud ning seejärel on toimunud traadi töötlus paneeliks.
  Paneelile võivad ajapikku tekkida üksikud roostetäpikesed lõikeotstesse ja keeviskohtade juurde. Kuna tsingi hea omadus on ennast, kuni 5mm kahjustatud kohti, ise parandada, siis toodetakse paneele ka nii, kuid säilib ikkagi oht roostele. Paneel ei sobi kasutamiseks väga soolasesse keskkonda. Paneeli hea omadus on tema hinnasõbralikkus.
  Paneelil endal ja keevitustel garantii 10 aastat, kuid puudub roostevastane garantii.

Ostes kuumtsingitud paneele, siis veendu, et müüja ei annaks sulle tsinktraadist paneele. Tavakliendil võib olla alguses raske eristada neid kaht paneelitüüpi. Allpool juhis kuidas eristada paneele.